Jdi na obsah Jdi na menu
 


Stmívání

5. 1. 2009

Tak po dlouhé době Amerika vyprodukovala něco co za to stojí, byl jsem myle překvapen. Po spoustě hloupích filmí s tématikou "upíři" je tu film s tématikou upíři. Také tu jsou chyby a vady ale na upíry jednotný názor stále a pořád není. Ovšem věci tipu blikací kůže na sluníčku ... to se na mě nezlobte to bylo doooooost smutný. Upír může spát ... ale rozhodně to nepotřebuje. Upír může jíst ... ale též to nemá zapotřebí. Ano ale všechno je to lehce odpustitelné. Moc se mi líbilo když přišli k němo do pokoje že měl obří knihovnu plnou knih. Bylo to důvěryhodné. Soundtrack byl skvělí, zaslouží velké plus. Poslední dobou se u filmů setkáváme také s tím že v tichchých scénách špatně slyšíme no a v těch hlasitých je to na bolest hlavy. Tento film byl vyvážen tak akorát také pochvala. Já vím vypadá to na rýpání v detailech ale je to jediná možnost jak o tom psát jelikož to byl jinak povedený film. Ještě jedna z opravdu mála vytknutelných věcí. Upíři mají perfektní sebeovládání, jen když ho nějakou dobu nepoužívají tak na co by jim taky bylo že ?

Shrnutí:
Děj: Místy zdlouhaví ale mělo to nápad a myšlenku, možná proto že to bylo dle knihy.
Ozvučení: Velice kvalitní.
Vyzuální stránka: Vypadalo to hezky když to mělo být temné bylo to temné když to mělo být napínavé bylo to napínavé. Nejen díky akci ale i díky prostředí.

No tak ode mne jako 1. film který recenzuju na tomhle webu jsem se rozhodl dát 90% .... tak víte co za ten soundtrack 95%.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Admin

(Admin, 8. 3. 2009 20:06)

MUHEHEHE no to no hehe prostě de o to že sem jaksi dis tolik věcí keré si nepamatuju :D že se na to musí dívat s nadhledem a taky sem tam se překlepnu že? a když už někoho zveš idiotem tak to taky o něčem svědší zpravidla však o tom že se nedokážeš vyrovnat s vlastníma chybama a proto se snažíš ponižovat ostatní (mimochod : dík kláro :D)

RE: Korektura

(Nawaki (Klarksson), 28. 2. 2009 21:11)

No a co? ... nemůžeš určovat kdo může mít blog a kdo ne!
Náhodou Tomík (xD) to tu má moc hezký, obdivuju ho, že někdo s jeho osobností to tu vydržel dělat a je to blog o něčem :-)

Korektura

(Helena H., 26. 2. 2009 8:39)

Ty idiote! Víc chyb sem neviděla ani v sešitě prvňáka... Na blog se vyser, stojí to za vyližprdel... Za to "mýsty" ti asi rozkopu držku :-*